Paslaugos

Renginių organizavimas Klaipėdoje ir Vilniuje. Organizuojant įvairias šventes, tokias kaip įmonių šventės, miesto šventes, jubiliejus, išleistuves ir kitus įvairaus žanro renginius, tenka žinoti ir susidurti su įvairiais sunkumais ir ypatumais. Kaip mes juokaujame, to išmokti negalima nei mokykloje, nei universitete, patirtį įgyti yra vienintelis būdas: praktika, tiesioginis darbas.
Renginių vedėjai yra svarbi kiekvieno organizuojamo renginio sudedamoji dalis, o gerai parinktas renginio vedėjas jau yra sėkmingo ir pavykusio renginio garantas. Mes galime pasiūlyti renginio vedėją, kievienai Jūsų planuojamai šventei, nesvarbu ar tai bus viešas miesto renginys ar asmeninė šventė artimiausių žmonių rate. Renginių vizijos siūlomi vedėjai visada pasiruošę Jums padėti!
Garso aparatūros nuoma Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Įvairaus dydžio renginimams ir koncertams nuomuojame: garso aparatūrą, mikrafonus (laidinius, radio), garso apdirbimo pultus, grotuvus (CD, MD), taip pat teikiamos garso operatoriaus paslaugos, DJ paslaugos. Kokybiškos garso aparatūros nuoma lemia viso renginio kokybę, todėl pasikonsultuokite su mumis dėl aparatūros, net jei patys organizuojate savo renginį.
Nuomojame kokybišką inventorių įmonių renginiams. Siūlome šiuos atrakcionus: timpukas, trivietės kelnės, brolijos žiedas, trivietės slidės, tinklinis su paklodėmis, virvės tempimas, matininkas, mega pampersai, rankų lenkimas, varmens laikymas, lanko sukimas, šaudymas iš kanko ir arbaleto, lenktynės su karučiais, rodeo, varliagyvių lenktynės, ėjimas kibirais, kojūkai, karpių gaudymas, pagalvių mūšis, šaškės, smiginis, apsirenk – nusirenk, sumo, kaliošų metymas į taikinį, mega kauliukas, lovos klojimas, šokinėjimas su maišais, alaus gėrimo varžybos.
Bendradarbiaujame su daugeliu populiariausių muzikos atlikėjų ir grupių Lietuvoje. Pasirinkite vieną iš mėgstamų atlikėjų savo įmonės renginiui arba asmeninei šventei.
Profesionali “Renginių vizijos“ komanda padės Jums suorganizuoti įvairaus pobūdžio ir apimties konferencijas, seminarus, mokymus, forumus. Mes planuojame, koordinuojame, valdome ir rūpinamės renginiu nuo pradžios iki pabaigos. Nesvarbu, kokiame sektoriuje Jūsų organizacija vykdo veiklą – kiekvieną kartą įsiklausome į Jūsų pageidavimus ir atitinkamai teikiame paslaugas.