Asmeninės šventės

Asmeninių švenčių organizavimas – atsakinga užduotis, kuriai reikia pasitelkti visus sugebėjimus. Tai šventės, kurios yra svarbiausios kiekvieno žmogaus gyvenime: vestuvės, jubiliejus, krikštynos, išleistuvės. 

Vestuvės – vestuvių planavimas - atsakingas darbas, nes nuo mūsų priklauso dviejų žmonių svarbiausia diena. Jei esate jau tai patyrę, tai puikiai suprantate... O mes tą patiriame kiekvieną kartą kai organizuojame vestuves, jaudinamės lyg tai būtų "mūsų" vestuvės. Sukaupta vestuvių organizavimo patirtis ir bendravimas su partneriais leidžia greitai, operatyviai pateikti galimus vestuvių scenarijus, šventimo vietas, vedėjus, muzikantus, atlikėjus, kitus šou elementus, fotografus, video operatorius, dekoruotojus. Mūsų tikslas organizuojant vestuves - jaunųjų įvertinimas.

Jubiliejai – kiekvienas mes savo gyvenime turėjome, turime ir turėsime gimtadienių ir jubiliejų, didesnių ir mažesnių. Ši šventė mėgstama tiek sukaktuvinkų tiek jų sveikintojų.  Tad jei norite, kad Jūsų ar artimųjų šventė butų linksma, sustyguota ir įsimintina, susisiekite su mumis.

Išleistuvės – tai labai svarbi šventė, kurios metu kartu džiaugiasi ir linksminasi ne tik dvyliktokai, taip pat jų mokytojai bei tėveliai. Tai itin svarbus vakaras abiturientams, o kad akimirkos išliktų atminty ilgam ir visiems šventės dalyviams, esame mes. Suorganizuosime išleistuves, parinksime joms vietą, pasirūpinsime renginio vedėju, pasiūlysime gausų grupių ir atlikėjų sąrašą, pasirūpinsime techniniu renginio aptarnavimu, garso aparatūra, apšvietimu, iššausime įspūdingą fejerverką, ar pakviesime ugnies šou specialistus.

Visos šventės yra savotiškas iššūkis, tačiau asmeninės šventės turi dvigubai daugiau iššūkių. Vienas iššūkis yra pati programa ir renginys, o antras - bendravimas su publika, kuri pasitaiko labai įvairi. Kartais per asmenines šventes dvi skirtingos giminės vieni kitus mato pirmąjį kartą, tad yra nekalbūs, susikaustę. Tik renginio organizatoriai gali pakeisti renginio atmosferą ir šventę padaryti linksmą ir įspūdingą visiems. Aišku, renginio vedėjas atlieka bene didžiausią darbą, tačiau visos komandos indėlis yra be galo svarbus.

Susisiekite su mumis ir Jūsų asmeninė šventė bus tarsi iš pasakos ar kino filmo.

Renginių akimirkos