"Renginių vizijos" ir laivo "Venus S" klientų kruizas

Kategorija: 
Renginių organizavimas
Renginių vizija

„Renginių vizijos“ ir laivo „Venus S“ vardu, tariame didelį ir nuoširdų ačiū, visiems keliavusiems kartu! Renginio dieną labai pergyvenome dėl oro sąlygų, nes jos, iš tiesų, nebuvo pačios palankiausios išvykai laivu. Labai tikėjomės, kad ir mūsų kviesti svečiai nepabūgs atšiauraus oro, ir atvyks į šventę. Laivui pajudėjus iš budėjimo vietos ir prisišvartavus prie kruizinių laivų terminale jam skirtos krantinės, pradėjome laukti svečių. Jungos pasiruošę budėjo prie laivo, o kapitonas vis apsukdamas ratą aplink laivą ieškojo akimis atkeliaujančių svečių.

Vis tik, gerų norų lydimi darbai visuomet susilaukia ir gero atsako! Pradėjus rinktis pirmiesiems mūsų svečiams, pro sunkius pajūrio debesis, po truputėli pradėjo lįsti saulė, kuri nuteikė mus visai kitokioms nuotaikoms nei prieš tai. Į mūsų organizuojamą renginį susirinko virš 100 kviestinių svečių. Tai įmonių vadovai, partneriai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Vilėmės, kad jiems nebūtų liūdna ir nejauku, nes daugelis vieni kitus matė vos pirmą kartą, bet abejones prasklaidė užvesto variklio garsas ir pasigirdę pirmieji muzikinės programos garsai.
Užvedus variklius, pajudėjome jūros vartų link. Kelionės metu vaišinomės, čia pat laivo virtuvėje gaminamais patiekalais bei užkandžiais, kurie stebino savo skonių įvairove. Norintys galėjo paskanauti ir vyno taure bei kapitono romu.
Kelionės link jūros vartų metu, svečiai stebėjo jiems specialiai paruoštą programą. Joje: muzikinės grupės, solo atlikėjai, šokėjai ir Someljė, parodijų teatras bei daugelis kitų.
Keliavome ne tik po uosto ekvatoriją ir Juodkrantę, bet turėjome puikią galimybę pasinerti ir į vynų pasaulį, išgirsti įdomių pasakojimų. Į šią kelionę mus nuvedė someljė Linas Prankevičius. Įdomius pasakojimus muzikiniais intarpais užpildė grupė “The west coast”, kurių linksmos dainos sukvietė visus į šokių aikštelę.
Šokėjai Vidmantas ir Eglė, iš šokių studijos „Fuego“, visiems svečiams paruošė pasirodymą, kurio metu matėme kaip šokama Salsa ir Bachata. Po gražaus pasirodymo, galėjome ir patys išbandyti savo jėgas - šokių pamokėlę mums pravedė tie patys šokėjai.
Į laivą netikėtai įlipo tokie svečiai kaip Stasys Povilaitis, Žilvinas Žvagulis ir net pats Rusijos princas Filipas Kirkorovas. Parodijos teatras iš Klaipėdos pasistengė, kad šie atlikėjai pasveikintų visus svečius.
Šventinės programos metu pasirodė ir kiti, tarp kurių puikaus balso savininkė Natalija Chareckaja, kurios dainos ir padėjo pajudėti laivui jūros vartų link. Grupės „Disco Very“ vyrukai šokdino svečius grižtant į Klaipėdos uostą, o jų muzika taip pat nepaliko abejingų.
Šventines akimirkas įamžino profesionalūs fotografai „Fotopolis“ ir filmuotojas Edmundas. Prisišvartavus ir nuleidus trapą uoste, ant kranto visų laukė dar viena staigmena – tai fakyrų ugnies šou, kurį suruošė ir degantį pasirodymą dovanojo fakyrai iš viduramziai.lt komandos.
Visiems laivo keleiviams buvo įteiktos ir atminimo dovanėlės – nuotraukos bei skarelės su užrašu: “Gero vėjo Jums linki renginių vizija”.
Taigi, renginių organizavimo kompanija „Renginių vizija“ ir laivas „Venus S“ linki Jums gero vėjo ne tik jūroje ar mariose, bet ir darbuose bei asmeniniuose siekiuose! Iki sekančių susitikimų!
Reniniu vizija Maitinimas renginiuose Renginiu vedejai Renginiai Vilniuje Renginiai laive venus Atlikejai Muzikine grupe Parodiju teatras Somelje Renginiu igarsinimas Renginiu organizavimas Ugnies sou