Vytautas Šiškauskas

Vytautas dainą pamėgo vaikystėje. Kai jam buvo septyneri, mama nuvedė į "Ąžuoliuko" chorą. Tada ir prasidėjo jo kaip dainininko karjera. Čia jis ne tik dainavo, bet ir išmoko griežti smuiku. Paauglystės metais domėjosi roko muzika. Klausėsi daug muzikos, kartu su draugais brązgino pačių pasidarytas gitaras.

Studijuodamas Vilniaus universitete prekybą, dainavo roko grupėje "Gama". Baigęs studijas dirbo inžinieriumi, tarnavo armijoje, buvo pakviestas į estradinių ansamblių susivienijimą, veikusį prie Filharmonijos, dainuoti. Dainavo ir Vilniaus naktiniame bare "Šaltinėlis", "Lietuvos" viešbučio restorane, kuriame anuomet buvo galima išgirsti ir Stasį Povilaitį , Rositą Čivilytę. Iširus legendinei " Hiperbolei", buvo Igorio Berino roko grupės vokalistu.

Palyginti neseniai, teko dainuoti su dainininke Ona Valiukevičiūte, vėliau su Giulija dainavo gražų duetą, keletą projektų turėjo ir su dainininku Viktoru Malinausku. Nemažai vakarų dainuota "Neringos" restorano programoje. Iš prigimties yra lyrikas, vertina gerą pramoginės muzikos melodiją ir prasmingą tekstą.

Yra išleidęs keturias kompaktines plokšteles – "Vasaros prisiminimai", "Sugrįžtu", "Netikėjau nežinojau", "Nemigo naktį", bei garsąjuostes – "Laiškai ant žiedlapių" ir "Širdis ant delno". Tai jo kūrybos dainos.

Ne kartą lankėsi JAV. Tai graži šalis. Čia taip pat neapsieita be koncertų. Čikagoje, kaip ir Lietuvoje, turi artimų sau žmonių , kuriuos myli ir tiki jais.