Pinup Girls

Visos „Pinup Girls“ dainininkės yra pamišusios dėl aprangos stiliaus pin-up, kuris išpopuliarėjo 20 amžiaus viduryje Jungtinėse Amerikos valstijose. Jis pasižymi tuo, jog yra seksualus, tačiau nevulgarus, erotiškas, bet nedvelkiantis pornografija. Bene įžymiausia pin-up stiliaus ikona yra Marilyn Monroe, kuria žavisi ir grupės „Pinup Girls“ dainininkės. Jos žada kiekvieną savo pasirodymą paversti provokuojančiai gundančiu, karštu ir priverčiančiu širdis plakti sparčiau. 

Trumpai apie kiekvieną grupės narę:

Julija – 24 metų daili tamsiaplaukė. Šios merginos gyvenimo istorija verta knygos puslapių. Per 24 nugyventus metus Julija matė ir šilto, ir šalto. Asmeninio gyvenimo užkulisiai – skaudžiausia tema dainininkei. Detalės iš merginos dienoraščio pravirkdytų net didžiausią ciniką. Laimė, po sunkios vaikystės ir paauglystė likimas pasigailėjo Julijos. Sužydėjusi it gražiausia lelija, Julija ėmė siekti modelio karjeros. Dėl juodaplaukės grožio mušėsi ne vienas garsus Lietuvos vyras.

Viktorija – 22 metų šatenė. Ji yra tituluota gražuolė, dalyvavusi ir laimėjusi ne vieną grožio konkursą. Kaip ir kitos grupės narės, Viktorija anksčiau dirbo modeliu. Per karjerą teko apskristi kone visus pasaulio kontinentus, demonstruoti garsių dizainerių drabužius. Iš kitų „Pinup Girls“ narių ši mergina išsiskiria ypatingai dideliu biustu. Tačiau Viktorija neatskleidžia, ar jis natūralus, ar pagražintas plastikos chirurgų.

Ieva – 22 metų egzotiško grožio juodaplaukė. Nors gali pasirodyti, jog ši grupės narė turi nelietuviško kraujo, tačiau pati dainininkė tvirtina, jog yra tikrų tikriausia lietuvė. Ieva dar visai neseniai atstovavo mūsų šaliai svečiose šalyse vykusiuose prestižiniuose renginiuose. Štai Armėnijoje mergina dalyvavo gražuolių konkurse, kur buvo pripažinta Mis podiumo gražuole. Pelnius šį titulą, lietuvė buvo pakviesta nusifilmuoti armėnų superžvaigždės klipe bei populiariose vietinėse reklamose. Nors Ieva studijuoja prestižiniame universitete vadybą, tačiau menas merginai arčiau širdies.