Mino

Mino, kurio tikrasis vardas – Mindaugas Mickevičius, gimė 1976m. balandžio 1 d., Kaune. Ten mokėsi vidurinėje mokykloje, kurioje su draugu buvo įkūręs vietinę radijo stotį, rašė eiles ir dainas, išmoko groti gitara, dažnai pasirodydavo vietiniuose renginiuose. Vėliau įstojo į Žurnalistikos Institutą Vilniuje ir įgijo Magistro laipsnį. Išmoko rusų, anglų, italų kalbas, jas tobulino žurnalistikos studijose Danijoje, Olandijoje, bei dirbdamas virėjo padėjėju Italijos Alpių miestelių restoranuose. Sostinėje dalyvaudavo karaoke turnyruose, vesdavo karaoke vakarėlius bei nedidelius renginius, restoranuose dainavo itališkus šlagerius sau pritardamas gitara. 

2005 metais laimėjo atranką, bei pateko į muzikinį realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Tapo šio žaidimo prizininku, išpopuliarėjo Lietuvoje, bei ėmėsi profesionalios solo dainininko karjeros. 
2006 metais išleido pirmą solinį albumą „Be meilės mirt galiu“, kuris tapo auksiniu.
2007 metais pasirodė antrasis atlikėjo albumas „Bravo“, o Mino surengė grandiozinį turą po Lietuvos miestus su dviejų valandų gyvo dainavimo programa bei 10 skirtingų šou programos kostiumų. Mino tapo vienu žinomiausių Lietuvos atlikėjų ir iki šiol aktyviai koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje. 

Atlikėjas pramintas itališkuoju lietuviu, dėl atliekamų itališkų šlagerių bei dainavimo italų kalba. Tačiau Mino repertuare yra ir angliškų ir rusiškų dainų. 2008 metais Mino išleido trečiąjį solinį albumą „Italiano“, o po dviejų metų ketvirtąją kompaktinę plokštelę, kurią įrašė su vaikais – „Dainos, kurios kvepia braškėmis“. 

Mino keletą kartų dalyvavo atrankose į „Eurovizijos“ dainų konkursą, nuolat pasirodo populiariausiuose Lietuvos TV ir muzikiniuose projektuose, o 2011 metais jam suteikiama garbė apšildyti Lietuvoje koncertuojantį Italų estrados žvaigždę – Toto Cutugno. Mino yra sukūręs per pusę šimto autorinių dainų ir dar kelias dešimtis adaptavęs lietuvių kalbai.