Electric Ladies

Scenoje pamatę „Electric Ladies“ pasirodymą tautiečiai nustemba neatsitiktinai. Daugeliui sunku patikėti, kad šios trys  žavios temperamentingos smuikininkės – tikros lietuvaitės. Profesionalių smuikininkių pasirodymuose viskas apgalvota nuo pradžių  iki galo: merginos kruopščiai renka ir pačios aranžuoja koncertinio repertuaro dainas, ypatingą dėmesį jos skiria ir savo įvaizdžiui.

Specialistų padedamos merginos koncertuose sugeba persikūnyti ir į tikras „elektrines“ nimfas, ir į elegantiškas damas, nes jų drabužių spintose – ne vienas koncertinis kostiumas. Merginos į savo repertuarą įtraukė jau klasika tapusių tokių pasaulio muzikos grandų kaip Sting, Joe Cocker, Martin Solveiga, Merlin Menson, Michael Jackson, Prince, Bomfunk MC’S kūrinius. Taip pat merginos ir pačios kuria modernius kūrinius. Elektriniai smuikai (ne be specialiųjų efektų pagalbos) jų rankose virsta fūzinėmis gitaromis, mandolinomis ir kitais instrumentais. Prie to reikėtų pridėti karščiu pulsuojančią ekspresiją bei specialiai sukurtą choreografiją.

„Electric Ladies“ merginos savo debiutu vadina pasirodymą prestižiniuose „Bravo 2006“ muzikiniuose apdovanojimuose. Tuomet jos susilaukė itin palankių tiek paprastų žiūrovų, tiek muzikos profesionalų vertinimų. Tačiau tai buvo tik pradžia - po šios ceremonijos merginos spėjo surengti ne vieną koncertą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje,  Lenkijoje,  Ispanijoje, Prancuzijoje,  Alžyre, Graikijoje, Vokietijoje . Kolektyvas, kurį globoja leidybinė kompanija „Promostar“, muzikos gerbėjus gali pamaloninti net valandos trukmės ilgio pasirodymu. Seksualiųjų „Electric Ladies“ merginų amžiaus vidurkis – 26 metai. Visos jos griežti smuiku pastaruosius kelis metus mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA). Merginos Lietuvą jau kurį laiką garsina laimėdamos tarptautinius smuikininkų konkursus, be to, jos visos yra garsių orkestrų muzikantės.