Deividas Norvilas-Deivis

Lietuvos dainininkas (tenoras), dainų kūrėjas, televizijos laidų ir renginių vedėjas. Dainininkas Deivis gimė 1980 m. birželio 13 d. Klaipėdoje. Jau ankstyvoje vaikystėje išryškėjo Deivio potraukis muzikai – būdamas 4 m. Deivis kieme išmainė naują tinklinio kamuolį į sulūžusią gitarą. Kaimynui sutvarkius gitarą, Deivis ja "grodavo" kiemo draugams. Kaip ir įprasta 6 metų dainininkas pradėjo lankyti mokyklą ir 1997 m. ją baigė. Tais pačiais metais Deivis įstojo į St. Šimkaus konservatoriją Klaipėdoje, chorinio dirigavimo specialybę, kurią baigęs įstojo į Lietuvos Muzikos Akademijos vokalo skyrių.

Savo muzikinę karjerą Deivis pradėjo grupėje "Liūdesio gėlės" 1995 m. vasario 17 d. Šios grupės kūrybą įtakojo alternatyvaus roko muzikinės kryptys. Grupės branduolį sudarė trys žmonės. 1995 m. ši grupė lietuviškos muzikos festivalyje “Sparnai” pelnė “Lietuviškiausios” grupės apdovanojimą. Dėl gana alternatyvaus skambėjimo, grupė "Liūdesio gėlės" nebuvo populiari – koncertuoti tekdavo tik keletą kartų per metus. Supratęs, kad tolesnė grupės veikla neturi perspektyvų, Deivis pradėjo solinę karjerą.

Pirmoji, debiutinė Deivio daina, kuri 1999 m. vasarą nuskambėjo Lietuvos radijo stotyse, buvo populiarus ligi šiol hitas "Mergytei 99". 1999 m. rugsėjo mėnesį Deivis pasirašė bendradarbiavimo sutartį su prodiuserine kompanija "CACTUS". Jau po keleto mėnesių 1999 m. spalio 23 d. buvo išleistas pirmasis Deivio albumas "INTRO", kuris buvo parduotas daugiau nei 15 000 vnt. tiražu. Muzikos ekspertai, prieš pasirodant šiam albumui prognozavę didelę Deivio sėkmę, nesuklydo. Publika taip pat pripažino nuoširdžias ir emociškas Deivio dainas.